Depolar Arası Aktarım Fişi

Depolar Arası Aktarım Fişi

Fiş Numarası : Aktarım fişine ait fiş numarası yazılır. Fiş numarası otomatik olarak +1 artan şekilde gelir, dilerseniz bu numarayı değiştirebilrisiniz.

Fiş Tarihi : Aktarım fişinin tarihi yazılır. Öntanımlı olarak o günkü tarih gelir.

Giriş Deposu : Stok girişinin yapıldığı depo seçilir. Zorunlu alandır.

Çıkış Deposu : Stokçıkışının yapıldığı depo seçilir. Zorunlu alandır.

Ürünler : Stok girişinin yapıldığı ürün yada ürünlere ait bilgilerin girildiği ızgara veri alanıdır.

Ürünler - Stok Kodu : Girişi yapılan stoğa ait stok kodu yazılır. Eğer ürünün barkodu tanımlanmışsa bu alanda iken barkod okuyucu ile ürünün barkodu okutularak ürün seçimi yapılır. Otomatik tamamlama özelliğine sahip bir hücredir, stok kodu yazılmaya başlandığında girilen karakterler ile tanımlı stok kodları liste halinde gelir, ok tuşları ile seçim yapılarak stok seçimi sağlanır.

Ürünler - Stok Adı : Girişi yapılan stoğa ait stok adı yazılır. Otomatik tamamlama özelliğine sahip bir hücredir, stok adı yazılmaya başlandığında girilen karakterler ile tanımlı stok isimleri liste halinde gelir, ok tuşları ile seçim yapılarak stok seçimi sağlanır.

Ürünler - Miktar : Seçimi yapılan stokla ilgili giriş miktarının yazıldığı alandır.

Ürünler - Ölçü Birimi : Stok seçimi sonrasında stok kartında tanımlı olan ölçü birimi otomatik olarak gelir. Bu hücredeki veri değiştirilemez.

Açıklama : Fiş genel açıklama alanıdır. Stok girişi ile ilgili olarak sisteme not girilmesi gerekiyorsa bu alana girilir.

Kaydet : Girilen bilgileri kaydetmeye yarar. Eğer bu fişe değişiklik amaçlı girildi ise, eski bilgileri silip yeni bilgileri veritabanına kayıt eder

Kapat : Ekranı kapatmak için kullanılır. Girilen bilgiler hiçbir surette kaydedilmez yada güncellenmez

Demo İndir


Son Güncelleme : 04.06.2024